אם אתה מבקר  מחנה קיץ , אתה לא מופתע לשמוע על היתרונות של המחנה. אתה חווה את החיים במחנה בעצמך כילד, אתה יודע את ההשפעות החיוביות העמוקות שעדיין חשובות לך

אבל אם לא הלכת למחנה בילדותך, יתכן שלא תבין עד כמה החוויה טובה לילדים. אולי אינך יודע מדוע הורים כה רבים מחויבים לשלוח את ילדיהם למחנה. אז בזמן שדיברנו על רוב אלה בעבר, הנה רשימה של הסיבות החשובות ביותר לשלוח את ילדיכם למחנה.

צרו חברים אמיתיים – מחנה הוא המקום בו הילדים מכירים את החברים הכי טובים שלהם. חופשי מהציפיות החברתיות בלחץ עליהם בבית הספר, מעודד את הילדים להירגע ולהתיידד בקלות. כל הכיף במחנה מקשר בין כולם – לשיר, לצחוק, לדבר, לשחק, לעשות כמעט הכל ביחד. בכל יום מחנה יוצר חברויות

התחבר מחדש לטבע – מחנה הנו תרופה נפלאה ל”הפרעת חסר בטבע “, לחוויה הצרה של חיי פנים מודרניים. חוויה בחוץ מעשירה את תפיסת העולם את הילד ותומכת בהתפתחות של ילדים בריאים. מחנה מחזיר ילדים בחוץ.

למדו מיומנויות חברתיות – כניסה למחנה פירושה הצטרפות לקהילה צמודה וסמיכה בה כולם חייבים להסכים לשתף פעולה ולכבד אחד את השני. כאשר הם גרים בבקתה עם אחרים, ילדים חולקים מטלות, פותרים מחלוקות ורואים ממקור ראשון את החשיבות של תקשורת כנה. מחנה בונה עבודת צוות.

שיהיה לכם זמן פנוי למשחק לא מובנה – חינם מהשגרה המובנית, המתוזמנת יתר על המידה של בית הספר ובית הספר, החיים במחנה מעניקים לילדים זמן פנוי נחוץ מאוד פשוט לשחק במשחק. המחנה הוא פרוסת מגורים חסרת דאגות בה הילדים יכולים להירגע, לצחוק ולהיות מטופשים כל היום. בקייטנה אנחנו משחקים!

צמח עצמאי יותר – מחנה הוא המקום המושלם עבור ילדים להתאמן בקבלת החלטות לעצמם מבלי שההורים והמורים ינחו כל מהלך. בניהול הבחירות היומיומיות שלהן בסביבה הבטוחה והאכפתית של המחנה, ילדים מברכים על זה כחופש לפרוח לכיוונים חדשים. מחנה עוזר לילדים לפתח את מי שהם.

פיתוח מיומנויות לכל החיים – מחנות מספקים הדרכה, ציוד ומתקנים מתאימים לילדים לשיפור יכולות הספורט שלהם, כישוריהם האמנותיים וכישורי ההרפתקה שלהם. מגוון הפעילויות המוצעות במחנה מקל על הילדים לגלות ולפתח את מה שהם אוהבים לעשות. מחנה מרחיב את היכולות של כל ילד.

נתק מהטכנולוגיה – כאשר ילדים לוקחים הפסקה מהטלוויזיה, מהטלפונים הסלולריים והאינטרנט, הם מגלים מחדש את כוחות היצירה שלהם ומעסיקים את העולם האמיתי – אנשים אמיתיים, פעילויות אמיתיות ורגשות אמיתיים. הם מבינים, תמיד יש המון מה לעשות. המחנה הוא אמיתי!

להשיג גמישות – סוג העידוד והטיפוח שילדים מקבלים במחנה הופך את זה לסביבה נהדרת לסבול כישלונות, לנסות דברים חדשים (ובכך אולי קצת מפחידים) ולראות שהשיפור בא כשאתה מנסה משהו אחר לנסות. מחנה עוזר לכבוש פחדים.

לחוות הצלחה ולהיות בטוחים יותר – מחנה מסייע לילדים לבנות ביטחון עצמי והערכה עצמית על ידי הסרת סוג התחרות האקדמית, האתלטית והחברתית המעצבת את חייהם בבית הספר. עם פעילויותיו הלא תחרותיות וההזדמנויות המגוונות להצליח, חיי המחנה הם דחיפה אמיתית לצעירים. יש הישג בכל יום. מחנה מלמד ילדים שהם יכולים.

בילו את היום שלהם בפעילות גופנית – מכיוון שילדים מבלים כל כך הרבה זמן בימינו בפנים ובעיקר בישיבה, המחנה מספק הזדמנות נפלאה לזוז. ריצה, שחייה, קפיצה, טיולים רגליים, טיפוס! מחנה הוא אקשן!