עם אלפי מחנות לבחירה, המשימה למצוא את המחנה המתאים ביותר לילדיכם יכולה להיות מדהימה להפליא. הנה כמה הצעות שיש לנו עבורך כשאתה מנסה להחליט לאן לשלוח את בתך למחנה.

להחליט איזה סוג מחנה הכי מתאים

ישנם סוגים רבים של מחנות שיש להם משימות ברורות. אז תחילה תחליטו איזה סוג מחנה יהיה הכי טוב עבור ילדיכם. לדוגמה, אם הם לא רוצים לישון מחוץ לבית, קייטנה תהיה המקום הטוב ביותר להתחיל בו.

מיקום, מיקום, מיקום

המחנות ממוקמים באזורים גיאוגרפיים רבים ושונים. אתה יכול לצמצם את החיפוש שלך על ידי קביעה אם ישנם מיקומים ספציפיים שבהם תרצה שהבת שלך תשתתף במחנה. לדוגמה, אם אתה רוצה שילדך יחווה מיקום מדהים עם הזדמנויות ליהנות בחיק הטבע, וודא שאתה מכיר את הסביבה סביב מחנה.

איך אני מתחיל בחיפוש אחר מחנה קיץ?

אחד המשאבים הטובים ביותר העומדים לרשותכם הוא הורים שכבר בחרו קייטנות לילדיהם. שוחח עם חבריך המהימנים ואחרים שאת החלטות ההורות שלך אתה מכבד. בנוסף, לרוב המחנות יש אתרים עם מידע מועיל על חווית קייטנת הקיץ שהם מציעים לחניכים שלהם. יתכן שתועיל להשתמש במנועי חיפוש באינטרנט כמו גוגל כשאתה מתחיל בתהליך מציאת מחנה לילדך. רק זכור שככל שאתה יכול להיות ספציפי יותר בחיפוש האינטרנט שלך (למשל, קייטנות ישראל) מגדיל את הסיכוי שתמצא מחנות שמתאימים לצרכים שלך.

שאלות מפתח לשאול את מנהלי המחנות

לאחר שזיהיתם מחנות שעשויים להתאים לילדכם, חשוב שתכירו את האנשים המנהלים את המחנה. כשאתה רושם את ילדך למחנה קיץ, אתה סומך על מנהלי המחנות לשמור על רווחתה הפיזית, הרגשית והחברתית. על מנהלי מחנות לקחת אחריות זו ברצינות רבה, עליכם להיות נוחים עם הפילוסופיה של המחנה המנחה את מעשיהם. חיוני שיהיה לך נוח עם בגרותם ושיקול דעתם של הדירקטורים. להלן מספר שאלות שאנו מציעים לך לשאול:

  • מהי פילוסופיית ההורות של המחנה שלך?
  • כמה זמן הדירקטורים הנוכחיים עובדים במחנה שלך?
  • מה יחס החניך לצוות?
  • יש לך צוות רפואי במחנה?
  • האם החניכים שלכם חוזרים שנה אחר שנה?
  • איזה פעילויות יש במחנה שלך?
    מהו יום טיפוסי במחנה?
  • איך אתה מגייס את הצוות שלך?
  • בן כמה המדריכים במחנה שלך? האם אתה שוכר מדריכים בהכשרה (CIT) או מדריכים זוטרים?

בקש הפניות

אל תהסס לבקש ממנהלי המחנות את שמות ההורים שיש להם ילדים במחנה שלהם. ההורים הנוכחיים הללו יהיו עבורכם משאבים שלא יסולא בפז כשאתם מחליטים אם מחנה מתאים לילדכם.

בקש הפניות

אל תהסס לבקש ממנהלי המחנות את שמות ההורים שיש להם ילדים במחנה שלהם. ההורים הנוכחיים הללו יהיו עבורכם משאבים שלא יסולא בפז כשאתם מחליטים אם מחנה מתאים לילדכם.